Deze pagina is alleen voor ingelogde koorleden.

 

 Repetities

We kunnen weer repeteren!

Repetitiedata zijn (telkens om 19:30 uur in Herberg De Pol te Diepenheim):

 Januari: 20, 27
Februari: 3, 10, 17
Maart : 3, 10, 17, 31
April: 14 (o.v.b., andere locatie), 21, 28
Mei: 12, 19
20 mei: Generale repetitie (v.a. 19:30 uur)
21 mei: Concert (om 20:00 uur; generale repetitie met musici vanaf 15:00 uur)

 

Deze pagina is alleen voor ingelogde koorleden.

Deze pagina is alleen voor ingelogde koorleden.

Deze pagina is alleen voor ingelogde koorleden.

 

 

Leden van Deeps Vocaal

Voornaam Achternaam Stem E-mail
Dieneke Scholten alt d.a.scholten@gmail.com
Gudule Geelen alt gudulegeelen@gmail.com
Ineke Smit alt pire.smit56@gmail.com
Marion Krabbenborg alt marionkrabbenborg@gmail.com
Marlies Schimmelpenninck-Scheiffers alt marlies.schimmelpenninck@planet.nl
Nine van Schuppen alt nine.vanschuppen@gmail.com
Jet Hofmeijer alt janjethofmeijer@hotmail.com
Anja Morsink alt anja@anjamorsink.nl
Hans Verbeek bas post@hansverbeek.net
Siebe Rossel bas bureausieberossel.nl
Jan Kooij bas markjan020@icloud.com
Erik Lips bas e.j.g.lips@gmail.com
Jos van der Spek bas jhvdspek@gmail.com
Robert Stegwee bas robert@stegwee.nl
Anneke Verdonschot sopraan annekeverdonschot36@gmail.com
Annemiek Schmidt sopraan annemiekschmidt@gmail.com
Hennie Koens sopraan hkoeklo@gmail.com
Iris Groot-Humme sopraan irisgroothumme@gmail.com
Jos van Roy sopraan vanroy46@gmail.com
Rozalien van de Stadt sopraan rooszingt@gmail.com
Tetsje Nijhuis sopraan tetsje.nijhuis@solcon.nl
Linda Majoor sopraan lindamajoor@gmail.com
Pita Lugthart sopraan Pita.Lugthart@hetnet.nl
Chris Koens tenor cfkoens@gmail.com
Johan Hardeman tenor jhardeman@solcon.nl
Just Schimmelpenninck tenor just@schimmelpenninck.com
Ronald Boertje tenor ronald.boertje@hvhl.nl
Jan Hofmeijer tenor janjethofmeijer@icloud.com